Сергій Остапов, Володимир Асоргін — українські письменники, працюють у співавторстві.

Автобіографія:

«У тридесятому царстві..., а якщо не темнити, то ще в СРСР, в Україні, на світ з’явився хлопчик. Це було дуже давно. Років через десять, знову ж таки в українському Харкові, зовсім від іншої жінки з’явився інший хлопчик. Тоді вони ще знати один про одного не знали. У той час як перший хлопчик робив першу в житті затяжку сигаретою в шкільному сортирі, другий, в пологовому відділенні, лише оглядав цей чужий світ, куди йому довелося потрапити з такого затишного містечка.

Летіли роки. Хлопчики росли і розвивалися, як розумово, так і тілесно. Потім перший хлопчик, назвемо його Володею, поїхав до Одеси, трохи там пожив і через 12 років повернувся назад до Харкова, встигнувши, живучи в Одесі, сходити в армію.

Другий, назвемо його Сергієм, всі ці роки шукав себе, відвідуючи при цьому школу та інші злачні місця. Знайдене ненадовго збуджувало його інтерес, і він шукав себе знову і знову.

Володя, по приїзду до Харкова, протер кілька пар джинсів на студентських лавах, потім закинув навчання і став розводити власних дітей, періодично вступаючи в свіжий шлюб, ну а Сергій із цим не поспішав, присвятивши себе служінню мистецтву, проводячи творчі експерименти на собі і оточуючих. Але і в ті, далекі часи вони ще не знали один про одного. Потім прийшов Його Величність Випадок і зробив їх приятелями. У них знайшлися спільні інтереси. Володя не лише стругав дітей і міняв дружин, але й встиг стати непоганим фотографом, ну, а хороші фотографи, як і хороші рахівники, потрібні скрізь.

Сергій тягне своє нелегке ярмо художника і скульптора, перетворивши його в бізнес. Живе в місті і поки залишати його не збирається, а Володя давно вирвався з нього і живе в глушині, насолоджуючись життям пенсіонера, і клацаючи по клавішах комп’ютера. Звичайно, вони нерідко зустрічаються, і в одну з цих зустрічей, (яка, як виявилося потім, стала доленосною), під чарку чаю, один іншому і запропонував:

— Володя, — заволав Остапов (Володя глухуватий), а давай ...... що-небудь таке, щоб всі здивувалися! Невже не зможемо? Ти ж, начебто, всю абетку знаєш? І я пам’ятаю. Та ми таке напишемо! Як ти на це дивишся? Наливай.

Інший довго думав, думав і заснув. Тоді Сергій його розбудив, і знову став кричати теж саме. Ну, і Володі довелося відповідати.

— ...! А я що, проти? Давай! Зрештою кожен має право написати книгу, і кожен має право її не читати. Не спробуєш — не дізнаєшся.

Ну, а далі все ясно: вони сіли — вони написали, на те вони і співавтори. Не відразу звичайно. Були моменти, коли хотілося кинути це заняття, але потім вподобали це...

Що ще можна додати? Бажаєте знати про нас більше? Читайте нами описане життя далеко не святих...»

Немає товарів для показу у автора.